Flotila

výkon kvalita rychlost

Charterové lety jsou zajišťovány v exkluzivním zastoupení společností T-air a DSA, které vlastní flotilu různých typů letadel a základny mají v Hradci Králové, Praze a Bratislavě. Díky tomu vám můžeme zajistit let přesně podle vaší potřeby s naprostou flexibilitou jak v čase, ceně letu, tak výběrem toho správného letadla pro vaši cestu.
Zajištění letů se vztahuje jak na přepravu osob, tak i na expresní přepravu cargo zásilek se zajištěním transferu zboží na i z letiště.

Turbo Props

Turbovrtulová letadla dokáží přistát i na malých letištích a geograficky tak pokryjí méně přístupné oblasti. Jsou proto ekonomicky vhodná pro krátké lety do atraktivních destinací. Letadla kategorie turboprops se řadí mezi jedny z nejefektivnějších na obloze, a tak není překvapením, že zájem klientů o tuto kategorii je vysoký.

Prohlédnout letadla

Light Jets

Malé proudové letouny - vhodné pro kratší vzdálenosti a menší skupiny cestujících. Light jets jsou úspornější volbou, která patří mezi nejvíce efektivní způsoby cestování a přitom poskytuje takovou úroveň luxusu soukromého letadla, kterou požadujete. Malá proudová letadla jsou aktuálně velmi poptáváná v obchodní letecké přepravě.

Prohlédnout letadla

Midsize Jets

Středně velké proudové letouny - nejoblíbenější kategorie soukromých proudových letadel je ideální volbou pro menší skupiny, které chtějí cestovat na delší vzdálenosti. Dostatečně velká kabina se zavazadlovým prostorem a kratší dobou letu (vyšší cestovní rychlost), poskytuje komfortnější cestování oproti menším letadlům. 

Prohlédnout letadla

Heavy Jets

Velké privátní proudové letouny představují špičkovou kvalitu v oblasti letecké přepravy a obchodního létání. Tento typ letadel nabízí pohodlnější a rychlejší cestování i pro velkou skupinu cestujících (až 16 osob), než kterýkoliv jiný soukromý letoun. Právě vysoká přepravní rychlost a luxusní interiér kabiny jsou hlavní předností těchto letounů. 

Prohlédnout letadla

Airliners

Dopravní letadla jsou vhodné pro přepravu velkého počtu cestujících i nadměrných nákladů. Velká cestovní letadla mohou být objednána pro soukromé využití a pro přepravu většího počtu obchodních partnerů či zaměstnanců. Odbavení cestujích probíhá pouze prostřednictvím terminálů na veřejných letištích. 

Prohlédnout letadla

Helicopters

Umožňují rychlý přelet krátkých vzdáleností pro menší počet osob. Hlavními přednostmi vrtulníků jsou nízké provozní náklady, nízká hladina vnitřního hluku, spolehlivost, jednoduché ovládání a obratnost. Jsou využívány k mnoha různým účelům – soukromé létání, provádění vyhlídkových letů, záchranářské práce a mnoho dalších. 

Prohlédnout letadla

Speciální nabídka

Nenašli jste co jste hledali?

Díky dlouholetým zkušenostem a přednostním kontaktům dokážeme zajistit téměř jakýkoliv typ letadla.

602 504 504